карта сайта

Mc-Travel - мы раскрываем тайны Египта

Горящие туры в Египет - это лучший отдых на берегу Красного моря с отличным сервисом по разумным ценам
Лучшие отели
Отель Intercontinental находится недалеко от Табы
Один из самых популярных отелей в ХургадеЛучшие курорты
Для желающих посетить таинственный и завораживающий Египет
На побережье Красного моря расположен лучший туристический центр
В южной части Синайского полуострова находится один из красивейших курортов планеты
Информация
Различные заметки о туризме и путешествиях
На берегу моря или океана с сайтом mc-travel.com.ua
-


Зволожувач - чисте повітря в кожен дім!

Подбати про імунітет, здоров'я дихальної системи, загальний стан організму допоможе якісний зволожувач повітря, який сьогодні можна купити для дому та використовувати щодня. На організм людини вміст води в атмосфері має великий вплив. Відновлення водного балансу відбувається не тільки насиченням тіла водою, але і правильністю її витрачання, випаровування з поверхні шкіри. Прийнятний вміст вологи – 45-60% відносної вологості в повітрі. Саме таке співвідношення пояснює, чому так комфортно, корисно, приємно проводити час на березі моря або озера, річки. Біля природних водойм співвідношення вологості для людини найбільш сприятливе. А морське повітря насичене ще й корисними для організму речовинами.

Класифікація

Щоб зрозуміти, як працює сучасний зволожувач повітря, потрібно розібратися з різновидами пристроїв. Сьогодні представлені такі вироби:

 • розпилюють (форсункові, роторні);
 • конденсуючі (з гарячою парою: кип'ятильні, парові; з холодним паром: плівкові, пористі);
 • ультразвукової зволожувач повітря.

Особливості та принцип роботи

Принцип роботи всіх пристроїв полягає у впливі на поверхню, на якій є волога: відбувається процес випаровування або розбризкування мікроскопічних крапель води в повітря. Форсункові вироби здійснюють процес розпилення через невеликі отвори під напором повітря. У роторних – воду розпорошує обертовий диск. Працює система за принципом зрошення. Перевага в тому, що купити його можна недорого. Виробники всього світу пропонують купити очищувач і зволожувач повітря для будинку різного принципу дії, з високою, низькою ефективністю і відповідною вартістю. В інтернет-магазині зібрані кращі пропозиції від зарубіжних і вітчизняних компаній побутової техніки та кліматичного обладнання. Всі інші вироби в своїй системі використовують випаровування різного виду. Ефективність може бути різною, але перевага відчутна: відбувається насичення повітря молекулами води не локалізовано.

Холодний пар в пристрої

Холодний пар отримується в результаті випаровування води з поверхні. Процес цей досить повільний в силу його природності. Такий зволожувач повітря для квартири дасть ефект, якого можна досягти, якщо розмістити в ній великий акваріум. Особливість виробу ще й в тому, що на ньому немає гідростата. Випаровування відбувається природним шляхом, тому регулювати нічого не потрібно. У плівкових варіантах випаровування відбувається з насадки, яка змочена водою. У пористих – за рахунок спеціального пористого матеріалу. Ціна на обидва види виробів приблизно однакова. У деяких, найбільш сучасних моделях, процес випаровування прискорений примусовим здуванням крапель потоком повітря. Вбудований вентилятор підвищує ефективність роботи пристрою, хоча в цілому, залишається не на кращому рівні.

Кип'ятити чи ні?

Зволожувачі повітря з гарячою парою більш ефективні та затребуванині. Робота пристрою нагадує киплячий чайник з відкритою кришкою. Підігріваючий елемент розташовується внизу конструкції і впливає на весь запас води. Температура рідини зростає, і відбувається випаровування. Переваг така система має кілька:

 • швидкий початок випаровування з моменту запуску системи;
 • можливість використання аромаолій;
 • усунення шкідливих мікроорганізмів;
 • можливість регулювання сили випаровування.

Але є і недоліки:

 • агрегат працює досить шумно;
 • виріб становить певний рівень небезпеки для маленьких дітей.

Нововведення в дії

Найсучасніший прилад працює на базі ультразвуку, і сьогодні можна купити зволожувач повітря в інтернет-магазині. Ультразвуковий апарат вважається найякіснішим і ефективним. Принцип роботи виробу складається з декількох етапів:

 • рух води по пристрою, потрапляння невеликої кількості рідини в спеціальний відсік з мембраною;
 • високочастотна вібрація мембрани;
 • поява водяної хмари;
 • природне розсіювання скупчення молекул води в просторі приміщення.

Виріб має позитивні відгуки серед покупців, тому всі найбільші виробники повністю перейшли на випуск пристроїв такого типу. Особливість роботи в тому, що під час розбивання молекул рідини на водяний пил відбувається повноцінне випаровування, без втрат солі і мікроелементів. Недолік у тому, що купити пристосування дешево не вийде.

Вигідна пропозиція

У каталозі представлені всі види виробів, які мають найбільш виправдане співвідношення ціни та якості. Тут знайдуться пристрої для маленької кімнати і великого будинку. Різна потужність, обсяг води, що заливається, а також різні види фільтрації рідини на етапі обробки дозволяють поліпшити або знизити якість матеріалу, який випаровується у повітря. Інтернет-магазин пропонує здійснити покупку по всій Україні. Швидка доставка і кілька способів оплати – додаткові переваги для покупця!

Також в нашому інтернт-магазині можна придбати конвектори або осушувачі повітря, та іншу кліматичну техніку.

 

Дата: 17.10.2020.

Последние записи

Название: Отдых в Сочи
Сочи – один из лучших российских курортов, который после проведения в городе зимних олимпийский игр засиял новыми красками ..

 Рейтинг@Mail.ru